ULM ehk Anatoli Tafitšuk ja Liis Lindmaa. Oleme teatri-, televisooni-, ürituskorraldus-, õhtujuhtimis- ja reklaamikogemusega professionaalid ning omame laia loovvõrgustikku nii artistide kui muu kunstilise ja tehnilise personali näol. Sündmuste läbiviimisega, loovjuhtimisega, lavastamisega ja korraldusliku poolega oleme kokku puutunud alates aastast 2009. Lisaks oleme tegevad teatris ja teles: Anatoli on kaasasutaja sõltumatus alternatiivteatris Cabaret Rhizome ja olnud saatejuht erinevates ETV saadetes, Liis kuulub Von Krahli teatri loomingulisse kollektiivi ja omandab magistrikraadi telerežiis.

ULMa klientideks on üritusturundusagentuurid ja kõik teised, kes tegelevad sündmuste korraldamisega. Neile oleme partneriks loovate lahenduste väljamõtlemisel, lavastamisel ja elluviimisel. 

Eesmärk on luua meeldejäävaid üritusi, kus ükski loominguline nüanss ei jää tähelepanuta. Meie jaoks on sündmus tervik, omaette universum, mis eksisteerib küll vaid mõne tunni, kuid jääb seal viibinuid saatma veel pikalt pärast lahkumist. Soovime partneritele pakkuda kõrgel tasemel loomingulisi lahendusi nii ideedes kui teostuses.